Vitar - silou přírody

Vize společnosti

VITAR, tradiční česká rodinná firma založená roku 1990, je největším výrobcem a dodavatelem doplňků stravy do obchodních řetězců v České republice a na Slovensku.

Naše produkty pod značkami Vitar, Energit, Revital, MaxiVita, Capri-Sonne jednoduchým, pohodlným a ekonomickým způsobem přispívají k naplnění trendů zdravého životního stylu a podpoře zdraví.

Obchodním řetězcům ve střední a východní Evropě a lékárnám v České a Slovenské republice nabízíme široký sortiment, marketingovou a obchodní podporu, spolehlivost a kvalitu dodávek.

Celosvětově nabízíme významným obchodním partnerům vývoj, výrobu pod naší, případně i jejich značkou, pružnost, komplexní služby a termínovou spolehlivost.

Kvalitu našich výrobků a procesů potvrzují certifikáty BRC, IFS a HACCP. Produktivitu výroby zvyšujeme automatizací, efektivním využitím strojních zařízení a snižující se materiálovou náročností.

Pro spokojenost všech zaměstnanců vytváříme pracovní prostředí, které podporuje jejich aktivitu, odbornost, výkonnost, tvořivost a loajalitu.

VITAR je společensky odpovědnou firmou, která jedná vůči odběratelům, dodavatelům a ostatním partnerům vždy na základě úcty, respektu a profesionální etiky.

VITAR - POMÁHÁME LIDEM VÉST ZDRAVĚJŠÍ ŽIVOT

Abyste věděli, jak to ve VITARu vypadá, a kdo všechno stojí za tím, co nabízíme, připravili jsme pro vás sérii krátkých videí. Ta představují zaměstnance různých oddělení i VITAR samotný a poskytují trochu jiný pohled na naši společnost. Abyste viděli i tváře, které za VITARem stojí, a poznali, kdo jsme, o co nám jde a že nás naše práce pro vás baví a motivuje. Pomáháme vám vést zdravější život. Podívejte se jak…

VITAR – Tradiční český výrobce vitaminových doplňků s vlastním výrobním závodem

 

Generální ředitel VITARu, Vladimír Polášek

Obchodní ředitel pro retail, Marek Rampula

 

Zákaznický servis

 

Obchodní reprezentanti

 

Výroba

 

Vývoj a legislativa

 

VitamIn

Časopis VitamIN

Seznamte se s děním v naší společnosti. Připravili jsme poutavý časopis, který je plný zajímavostí z oboru doplňků stravy, odhalí něco z našeho zákulisí a pobavíte se například u rozhovoru s celebritou Terezou Pokornou - princeznou z našich dětských let.