Vitar - silou přírody

VITAR klub

vitar-klub-logo.jpgSpolečnost VITAR cítí odpovědnost pomáhat lidem ve snazší cestě ke zdraví. I proto je naším mottem „Pomáháme lidem vést zdravější život“, čímž představujeme koncepci životního stylu založeného na třech pilířích. Těmi jsou principy života vedoucí ke zdraví, naše firemní zkušenosti trvající několik desetiletí, a pomoc lidem s doplňováním chybějících živin do jejich jídelníčků.

VITAR klub si dal za cíl lemovat Vaši cestu ke zdraví směrovkami, které na sebe vzájemně navazují, podporují se a společně Vás tak dovedou k Vašemu cíli – spokojenému aktivnímu životu plnému zdraví a vitality.

Co vše VITAR klub svým členům nabízí?

1) Sleva 10 % na veškeré produkty společnosti VITAR, které lze zakoupit na e-shopu www.nasevitaminy.cz.

Je to velmi jednoduché, stačí se zaregistrovat do VITAR klubu na našem e-shopu a po přihlášení se Vám objeví ceny snížené o 10 %. Registrace je bezplatná a k ničemu Vás nezavazuje. Sleva je trvalá a platí na aktuální i všechny budoucí objednávky. Pro získání slevy je zapotřebí, abyste vždy byli přihlášeni.

2) Sleva pro členy VITAR klubu platí i na již zlevněné produkty v akci.

3) Možnost účasti na mimořádných slevových akcích určených pouze pro členy VITAR klubu.

4) Dárek od Capri-Sonne k nákupu produktů zařazených na eshopu v kategorii "Pro děti" .

5) Přímo do vašeho e-mailu pravidelné informace o speciálních akcích, doplňcích stravy i o tom, jak vést zdravější život.

6) Poradenství k produktům zdarma.


Registrujte se do VITAR klubu a čerpejte výhody členství ještě dnes!

Registraci najdete na našem eshopu zde.

Všeobecné podmínky věrnostního programu "VITAR klub" najdete zde.