Vitar - silou přírody

V roce 2014 jsme sponzorovali ...

12. ročník turnaje Přesná šipka

Ve středu 24. září dopoledne se na Charitní domov Otrokovice sjeli soutěžící ze sedmi domovů pro seniory. Přijeli se utkat v hodu šipkami jako jednotlivci a družstva. Nastal tvrdý boj o každý bod! Turnaje..
zobrazit více informací

Dámský golfový turnaj Hodkovičky

Ve středu 10. 9. 2014 hostilo golfové hřiště Hodkovičky dámský turnaj s více než desetiletou tradicí - Lady Paradise - Fit pro život Golf Cup. Hráčky přivítalo nejen krásné počasí, ale také množství dárečků..
zobrazit více informací

Bartovy želatinky potěšily neslyšící děti

Stejně jako v předchozích letech podpořil VITAR formou vitaminových balíčků dětský tábor pořádaný tělovýchovnou jednotou Slovan Neslyšících Zlín. Tábor se konal na chatě neslyšících na Tesáku ve..
zobrazit více informací

Ráj panenek ve Zlíně

V budově 14|15 Baťova institutu ve Zlíně probíhá jedinečná výstava sběratelských panenek. Vystavené panenky pocházejí ze soukromé sbírky Moniky Chmelařové a její dcery Nikol (http://www.moniques-dolls.com/)..
zobrazit více informací

VITAR zapůjčil legendární Tatru 87 zlínskému muzeu

Tatra cestovatelů Hanzelky a Zikmunda putuje ze Zlína do Prahy. Stěhování cestovatelského originálu Tatra 87 proběhlo 5. srpna 2014 ve 14. budově areálu Svitu. V Muzeu jihovýchodní Moravy ji nahradil stejný model..
zobrazit více informací

Akademie Václava Hudečka v Luhačovicích

Na přelomu července a srpna proběhl již XVIII. ročník Akademie Václava Hudečka v Luhačovicích. Jedná se o projekt, jemuž společnost Vitar, s.r.o. každoročně věnuje mimořádnou pozornost, jak finanční..
zobrazit více informací

Malířská díla ze sbírek zámku Vizovice

Společnost Vitar, s.r.o. již 7 let každoročně financuje restaurování malířských děl ze sbírek zámku Vizovice. Do roku 2010 bylo restaurováno 5 obrazů v ceně 160 tisíc korun. V roce 2011 byl restaurován další..
zobrazit více informací