Vitar - silou přírody

Detoxikací ke kráse

Pobledlá našedlá pleť plná pupínků, vlasy bez lesku, suchá pokožka,… Co vás ještě trápí? Za chvíli tu bude léto a ne a ne zhubnout do plavek? Vyzkoušejte detoxikační kúru. Právě jaro je vhodné období udělat si v sobě pořádek. Uvidíte, jak se vám zlepší nálada, pleť a zjistíte, že i to hubnutí je snazší.

 

shutterstock-127151837a.jpg
 

Na jaře, kromě toho, že odložíme kabáty a teplé oblečení, bychom měli odlehčit i svému organizmu a pomoci svému tělu zbavit se škodlivin 

Právě uplynulá zima dala našemu tělu zabrat. Zvykli jsme si na konzumaci tučnějších potravin, jedli více masa, užívali si zabijačkové specialitky. Dodávali jsme z jídla tělu více energie, aby se zahřálo. Naopak, s ovocem a zeleninou, zdrojem cenné a prospěšné vlákniny, jsme to moc nepřeháněli. A stejně tak s pohybem. 

Nedostatek vlákniny a pohybu ale nesvědčí našemu trávení. Střeva mohou „zlenivět“, pracovat pomaleji a hůř se pročišťovat. Tělo tak potřebuje naši pomoc, aby se zbavilo nahromaděných škodlivin a toxinů. Vždyť už naši předkové dodržovali tradiční očistný půst před Velikonocemi. Dnes z těchto zvyků známe jen masopustní průvody či karnevaly, následný půst ale již nedržíme. 

I náš organizmus potřebuje jarní úklid

Jestliže na jaře přemýšlíme o jarním úklidu, týká se to spíš smýčení a leštění domácnosti. Buďme ale sobečtí a mysleme především na sebe! Je to hlavně naše tělo, které si jarní úklid zaslouží. Co je tedy třeba udělat? V prvé řadě obměnit stravu. Zařadit více ovoce a zeleniny a další zdroje vlákniny, jako jsou luštěniny či celozrnné pečivo. Vyhnout se tučným, mastným a sladkým jídlům. Jíst pravidelně, menší porce, pětkrát denně. 

Důležité je správně dodržovat pitný režim. Minimem jsou dva litry tekutin denně. Nejlepší je obyčejná voda, zeleninové šťávy nebo bylinné čaje. Naopak alkohol či přemíru kávy bychom si měli odpustit. 

Podporu při detoxikaci můžeme najít i v přírodě. Jsou to právě různé bylinky, které nám mohou pomoci tělo propláchnout, pročistit a nastartovat. Mezi oblíbené a účinné patří kopřiva, fenykl, řebříček či pampeliška. Královnou mezi rostlinami je pak Aloe vera. 

Aloe vera + vláknina + pitný režim = Očista těla

Účinek Aloe vera je prověřený staletími. Extrakt z Aloe je bohatou směsí prospěšných látek s příznivým vlivem na metabolizmus. Podporuje trávení a celkové zdraví trávicího ústrojí, upravuje pravidelnost činnosti střev. Udržuje normální hladinu cukru v krvi. Revital Očista těla

Náš tip: Revital Očista těla premium ve formě šumivých tablet. Kombinuje hlavní výhody pro úspěšnou detoxikaci. Obsahuje extrakt z Aloe vera obohacený o rozpustnou vlákninu inulin. Díky Aloe tělo očistí od škodlivin, díky vláknině působí prebioticky - vytváří ve střevech podmínky pro růst a činnost přátelských bakterií. Tableta se rozpouští ve dvou deci vody a je tedy i příspěvkem k dodržení pitného režimu. Pomůže nám tak detoxikovat tělo a nastartovat jej, abychom jaro mohli přivítat s lehkostí. 

Zdravá játra = krok ke zdravé pleti

Těžce stravitelná jídla zatěžují hlavně naše játra. Jaro je ideálním obdobím pro jejich očistu a rekonvalescenci. Dopřejte jim velkou dávku Ostropestřce mariánského a uvidíte, jak se vám odvděčí. Pleť se rozjasní a budete se cítit o pár let mladší. Tato bylinka také přispívá k normální hladině cukru v krvi, podporuje trávení a činnost jater a srdce. Pomůže vám pročistit organizmus a přispěje tím k přirozené obranyschopnosti organizmu. 

Revital Očista jater

Náš tip: Revital Očista jater obsahuje zvýšenou dávku Ostropestřce mariánského. V jedné tabletě je 150 mg extraktu, což odpovídá 4500 mg této byliny. Šumivé tablety obsahují také rozpustnou vlákninu (inulín), která je vhodná pro úspěšnou detoxikaci organizmu. Tableta se rozpouští ve dvou deci vody a je tedy i příspěvkem k dodržení pitného režimu. Pomůže pročistit organizmus a výsledky můžeme sledovat na zlepšení stavu pleti a vlasů. 

Jak na to?

Všechny přípravky Revital zakoupíte v lékárnách nebo za výhodných podmínek v e-shopu www.nasevitaminy.cz.